Interpelacja radnego Pawła Rosenbeigera ws. poczekalni na dworcu PKP

poniedziałek, 10 grudzień 2018 21:23 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 11 grudzień 2018 17:20

Komentarze  

Permalink +15 Edward
Jak gmina nie ma czym się pochwalić to biją pianę. Jak można było przespać te 4 lata. Teraz to aż 5 lat będą u władzy. To jatastrofa dla tej gminy.
2018-12-11 14:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +28 jdajcie spokój
Żenujące są te wrzutki. Robicie z ludzi bohaterów, choć nimi nie są. O poczekalni na stacji PKP mówi się od dawna. Teraz nagle radny się obudził, a burmistrz przygotowany do odpowiedzi, jak nigdy wcześniej. Ta ustawka jest żenująca. Nic za tym nie idzie, bo przecież nie ma pieniędzy, żeby to zrobić. Pogadali, pogadali, a poczekalni jak nie było, to nie ma. I pewnie długo nie będzie znając tempo działań burmistrza. Naprawdę dajcie już spokój.
2018-12-10 22:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Paulinka
Tyle lat w radzie a zapinanie guzika w marynarce nadal nieopanowane...
2018-12-11 18:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież