Interwencja Policji i Straży na średzkim osiedlu

wtorek, 10 lipiec 2018 19:33
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj, w godzinach wieczornych, do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym zagrożeniu życia lub zdrowia starszej Pani zatrzaśniętej w mieszkaniu przy ul. Legnickiej w Środzie Śląskiej.

 

Członkowie rodziny kobiety, po niemożliwym wejściu do jej mieszkania, natychmiast zadzwonili na numer alarmowy.

- Na miejsce wysłano policję oraz zastępy straży pożarnej. Strażacy przy użyciu podnośnika weszli przez uchylone okno zastając starszą Panią całą i zdrową. Okazało się, że kobieta nie słyszała odgłosów dobijania się do mieszkania - informuje mł. asp. Weronika Paczkowska - Marcińczyk, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. czytelniczka

36882450 1896695840393535 4630429942901899264 n

wysiegnik

Ostatnio zmieniany środa, 11 lipiec 2018 17:52

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież