Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

"Jak ktoś kupi meble dzień później to co?"

środa, 29 sierpień 2018 12:45 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Proszę redakcję żeby zainteresowała się tematem śmieci. Firma z 1 Maja zmienia nazwy, ale śmieci sprząta tak samo źle jak wcześniej.

Zamiast zorganizować u siebie skład odpadów wielkogabarytowych wysyła ludzi do Wojczyc. Mieszkańcy nie mają możliwości odwiezienia starych wersalek na wysypisko, to podrzucają gdzie się da. Zorganizują odbiór raz na miesiąc i udają, że coś robią. Jak ktoś kupi meble dzień później to co? Ma trzymać stare na trawniku przez kolejny miesiąc? - pisze do nas oburzona mieszkanka gminy Środa Śl. 

Pytanie czytelniczki skierowaliśmy do wspomnianej przez nią firmy Kom-Błysk Grupa Trans-Formers Sp. z o.o.

- Firma nasza na wywóz nieczystości stałych i płynnych ma podpisaną umowę z gminą, z której jasno wynika, że wywóz odpadów wielkogabarytowych z miasta Środa Śląska odbywać ma się co 2 miesiące, natomiast ze wsi przynależnych do gminy odpady wielkogabarytowe zabierane są co kwartał - informuje zarząd firmy Kom-Błysk Grupa Trans-Formers Sp. z o.o.

Zatem, gdy nie zdążymy z wystawieniem takich odpadów w terminie, musimy czekać na kolejny lub wywieść je do sortowni odpadów w Krynicznie "na własną rękę". Informacje dotyczące terminów wywozu odpadów wielkogabarytowych publikowane są na stronie www.środaslaska.pl

Zachęcamy do ich śledzenia zanim podejmiemy decyzję o zmianie mebli.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +1 wd
Droga Redakcjo! Stara wesja strony była zjeb*na, ale tą pobiliście rekord! Żadnej logiki, czytelności, same reklamy! Ogarnijcie się! Funkcjonujecie z dotacji i różnych innych zapomóg z kochanej C*ujni! Bądźcie dla ludzi którzy was czytają! To jest porażka co zrobiliście! Ze złego w gorsze!
2018-08-29 21:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Rychu
Cytuję wd:
Droga Redakcjo! Stara wesja strony była zjeb*na, ale tą pobiliście rekord! Żadnej logiki, czytelności, same reklamy! Ogarnijcie się! Funkcjonujecie z dotacji i różnych innych zapomóg z kochanej C*ujni! Bądźcie dla ludzi którzy was czytają! To jest porażka co zrobiliście! Ze złego w gorsze!
Dokładnie - Podpisuje się pod tym również. To co teraz zrobiliście z tą waszą stroną www - to jakaś totalna porażka. Ludzie weźcie przywróćcie poprzednią wersję ( widok z kamery np ) albo zróbcie coś z tym, bo to nie tylko moje zdanie jest - tyle że innym z którymi rozmawiałem, nie chce się tego pisać nawet. Po prostu coraz rzadziej wchodzę na tą waszą nieszczęsną stronę. Dramat to mało powiedziane. Na gł. wejściu wyświetla mi się jakiś Ivan z Delfinem - no J P :-x :-x :-x :o
2018-08-30 09:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Jurek
Jak ci się nie podoba to nie wchodź i idź marudzić gdzie indziej! Uważasz że robisz coś lepiej to zrób konkurencyjną stronę i zobaczymy co potrafisz. Czekamy na twoją konkurencyjną stronę panie marudny.
2018-08-30 13:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 kkk
o jaśnie państwo zaczyna meble wymieniać i potrzebuje obsługi
2018-08-29 17:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 no tak
no to klops, jak się nie chce płacić trzeba czekać :zzz
2018-08-29 13:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież