Jaki jest stan dróg w gmienie Udanin?

niedziela, 18 marzec 2018 17:43 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od piątku (16.03.br) wróciła do nas zima, choć według kalendarza są to jej ostatnie dni. Jednak na koniec postanowiła o sobie bardzo mocno przypomnieć. W wielu częściach naszego powiatu drogi były wczoraj nieprzejezdne lub bardzo śliskie i zaśnieżone.

 

W dzisiejszą słoneczną, ale wietrzną niedzielę postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają drogi w gminie Udanin

W samych miejscowościach sytuacja jest już opanowana, ale całkiem inaczej prezentuje się sytuacja pomiędzy nimi. Niestety, większość dróg w dalszym ciągu pozostaje biała i oblodzona, z zaspami na zakrętach. Można powiedzieć, że główne wyglądają dobrze, ale potrzebne są pługi chociażby na wjeździe do Udanina, gdzie jezdnia sprowadza się do jednego pasa między zaspami.

Wszystkie drogi na terenie gminy Udanin są przejezdne, ale musimy na nich zachować szczególną ostrożność, ze względu na zalegający lód i śnieg. Pogoda na razie nie odpuszcza, silny wiatr powoduje zawieje śnieżne, które tworzą od nowa zaspy.

Pamiętajcie, noga z gazu! Wolniej i bezpieczniej podróżujmy do swoich celów.

(ws) fot. ws

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 21:36

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież