Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Ciechowa

wtorek, 08 styczeń 2019 16:09 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W świetlicy wiejskiej w Ciechowie odbyła się przedszkolna uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Przedszkolaki z grup "Żabki", "Kwiatuszki" i "Elfy", wraz z nauczycielkami: p. Moniką Smelą, p. Marzeną Wyrzykowską i Małgorzatą Markiewicz, 21.12.2018 r. przygotowały inscenizację Jasełek.

Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Środy Śląskiej p. Adam Ruciński, p. Janina Mazur-przewodnicząca Związków Zawodowych Nauczycieli, p. Joanna Wasylkowska - radna Środy Śląskiej oraz dyrektor ZOPO- p. Krzysztof Peryga. Na uroczystość zaproszeni zostali także rodzice dzieci, członkowie rodzin, a także miejscowa społeczność.

Nauczycielki oraz rodzice przygotowali stroje, a także dekoracje. Dzieci bardzo starannie przygotowały się do swoich ról. Było też wspólne śpiewanie kolęd. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim obecnym, a dzieci w podziękowaniu za występ otrzymały gratulacje od samego pana burmistrza, a także słodką niespodziankę.

Uroczystość zakończyło krótkie wystąpienie dzieci z grup starszych z inscenizacją zimową. Spotkanie to było także okazją do wręczenia nagród w konkursie gminnym na świąteczną EKO-ozdobę, w którym pierwsze miejsce zajęła grupa maluszków z panią Gosią Markiewicz, 2 miejsce przypadło grupie "Żabki" z wychowawcą Urszulą Skibą. Nagrody wręczyły pracownice Urzędu Gminy: p. Joanna Kozak i p. Aleksandra Markiewicz. To był wieczór pełen wrażeń.

(grze)

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 styczeń 2019 17:47

Komentarze  

Permalink +1 Agnieszka
A O Smerfach zapomnieli napisać
2019-01-08 19:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież