Wydrukuj tę stronę

„Jesień kolorowa w przyrodzie się chowa”

niedziela, 02 grudzień 2018 12:34 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W listopadzie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Jesień kolorowa w przyrodzie się chowa” organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1 w Środzie Śląskiej.

Jego ideą było zwrócenie uwagi na piękno otaczającego nas świata, a przede wszystkim urokliwej pory roku.

Do konkursu zostało zgłoszone 23 prace plastyczne wykonane przez dzieci w wieku 3-6 lat z pięciu przedszkoli z gminy Środa Śląska. Komisja konkursowa oceniając prace, wzięła pod uwagę następujące kryteria: zgodność pracy z tematem, umiejętność doboru różnych technik plastycznych, estetykę i własnoręczność wykonania pracy przez dziecko oraz ogólny wyraz artystyczny.

Członkowie komisji mieli duży problem z wyłonieniem laureatów, ponieważ wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki i 5-6 latki, którzy otrzymali dyplomy, piękne książki i inne nagrody rzeczowe. Ponadto każde dziecko biorące udział w konkursie również dostało dyplom i drobne upominki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom.

Składamy także serdeczne podziękowania sponsorowi konkursu plastycznego firmie Industrial Brush Manufacturers z Komornik za pomoc, życzliwość i wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy pozwolić sobie na zakup nagród dla wszystkich przedszkolaków biorących udział w konkursie.

Małgorzata Raszewska

konkurs laureaci