Jest dotacja na budowę świetlicy w Świdnicy Polskiej

środa, 25 lipiec 2018 12:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Kostomłoty Uchwałą Zarządu Województwa Dolnośląskiego uzyskała dotację na budowę świetlicy wiejskiej w Świdnicy Polskiej.

Zgodnie z listą rankingową projekt gminy uplasował się na wysokim 14 miejscu uzyskując 26 punktów. Kwota pomocy w ramach przedmiotowej inwestycji opiewa na 488 157,00 zł. a całkowita wartość przedsięwzięcia to 942,444,48 zł.  

Zakres projektu obejmuje budowę świetlicy wiejskiej w Świdnicy Polskiej (budowa obiektu, zagospodarowanie terenu, zakup sprzętu multimedialnego, panele fotowoltaiczne).

- W ramach założonego efektu projektu realizowane będą zajęcia integracyjno rozwojowe oraz szeroko pojęta działalność kulturalna. W obiekcie zatem, po jego wybudowaniu należy zorganizować działalność służącą aktywizacji i integracji społecznej. Termin realizacji zadania to lata 2019 – 2020 rok - informuje Urząd Gminy Kostomłoty.

(rol/gk) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 12:21

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież