Jest okazja, by wesprzeć jubileusz klubu z Damianowa

środa, 10 kwiecień 2019 12:34 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Klub sportowy z Damianowa w gminie Udanin w przyszłym roku będzie obchodził XX-lecie powstania. Z tej okazji postanowił zorganizować akcję sprzedaży pamiątkowych gadżetów.

- Pomysł narodził się, kiedy zaczęto planować obchody związane z kolejną rocznicą upamiętniającą nasz klub. Mamy kilka pomysłów na gadżety dla kibiców oraz zawodników. Kilka lat temu klubowe kubki sprzedawane z okazji piętnastolecia powędrowały daleko w świat, bo do Niemiec, Anglii, Irlandii, Holandii, a nawet na Gibraltar  – mówi Artur Młynarczyk, współorganizator akcji.

Na sprzedaż wystawione zostały ortalionowe kurtki, o wartości 110 zł oraz czapki z daszkiem za jedyne 18 zł, a to wszystko z logo klubu. Można je zakupić poprzez kontakt na portalu społecznościowym Damianowa, Artura Młynarczyka, Ulli Schäffter oraz osobisty z Krzysztofem Sieradzem. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na organizację obchodów dwudziestolecia klubu.

- Szukamy również sportowych butów, korków, adidasów, przede wszystkim zużytych, które chcemy wykorzystać w ciekawy sposób, ale na ten moment nie chcę zdradzać, co i jak... - wyjaśnia Artur Młynarczyk.

Więc każdy, kto ma ochotę przekazać swoje obuwie proszony jest o kontakt na portalu społecznościowym Damianowa, Artura Młynarczyka, Ulli Schäffter.

(kb) / fot. Damianowo

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację