Jubileusz Parafii w Środzie Śląskiej

niedziela, 10 czerwiec 2018 11:36 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

[TRANSMISJA NA ŻYWO] Trwa uroczystość 25-lecia Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej oraz 40. rocznicy kapłaństwa proboszcza ks. Jana Walów.

 

Sprawowana jest Eucharystia dziękczynna pod przewodnictwem biskupa pomocniczego archidiecezji wrocławskiej, Jacka Kicińskiego, a proboszcz dziękować będzie za 40. rocznicę święceń kapłańskich.

W godzinach popołudniowych, od 15.30 do 19.00 zaplanowana jest wspólna biesiada dla społeczności parafialnej, mieszkańców miasta i gminy oraz zaproszonych gości. W programie Festynu Parafialnego zaplanowano m.in. koncert, loterię fantową z nagrodami, rozstrzygnięcie konkursów plastycznych przeprowadzonych wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz inne atrakcje.

Szczegóły poniżej.

(red)

TRANSMISJĘ PRZYGOTOWALI: Grzegorz Zaczyk, Wiktor Kalita i Tadeusz Ostropolski.

33939223 460242154419598 639458056995864576 n

IMG 0290

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI KOŚCIELNYCH - TUTAJ

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:46

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież