Julek został sam. Może ktoś go przygarnie?

poniedziałek, 27 sierpień 2018 14:48 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do tej pory biegał i bawił się z kolegami, ale pozostałe kotki zostały już adoptowane i teraz nie ma się z kim bawić.

Julek ma teraz około 3 miesięcy, jest zdrowy, korzysta z kuwety. Gmina refunduje nowemu właścicielowi szczepienia i kastrację.

Pilnie szukamy domu dla Julka lub opieki tymczasowej, na razie kotek nadal przebywa w  Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej przy ul. Targowej 3.

(pw) fot. pw

Komentarze  

Permalink 0 Julka
Gdyby nie to że mam już kilka zwierzaków to bym przygarnęła ale mam nadzieję że ktoś się zaopiekuje nim i przygarnie. Oby znalazł dom jak pozostałe zwierzaki.
2018-08-27 14:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież