Jutro ostatnie pożegnanie byłego strażaka z Udanina

środa, 20 czerwiec 2018 10:33 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jutro (21.06.2018 r.) o godzinie 14:00 w kościele w Udaninie rozpoczną się uroczystości pogrzebowe byłego strażaka OSP Udanin, który zmarł 11 czerwca w wieku 27 lat. 

 

Śp. Łukasz Dariusz Lejba od najmłodszych lat służył w młodzieżowej drużynie pożarniczej OSP. 10 kwietnia 2010 roku ukończył podstawowe szkolenie strażaków - ratowników, jednocześnie powiększając skład jednostki operacyjnej OSP Udanin.

- Brał czynny udział w ratowaniu ludzkiego życia, a także mienia, dbał o otoczenie oraz ochronę środowiska - wspominają zaangażowanie kolegi strażacy z Udanina.

8 grudnia 2012 r. zakończył szkolenie dla strażaków - ratowników OSP. Uczestniczył w działaniach straży pożarnej do roku 2014, ponieważ wyjechał za granicę z powodu pracy zawodowej. 

(red) fot. OSP Udanin

Kondolencje

 Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę Druha Łukasza,
który odszedł na wieczną służbę.

Rodzinę, przyjaciół i najbliższych Zmarłego
prosimy o przyjęcie wyrazów najgłębszego współczucia

 połączeni w smutku i żałobie
strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Udaninie

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:38

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież