Jutro przerwa w dostawie wody w Kadłubie

środa, 14 marzec 2018 11:17 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jutro w godzinach od 8 do 15 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Kadłub. Przerwa będzie spowodowana pracami eksploatacyjnymi przeprowadzonymi na sieci wodociągowej w Źródłach.

 

Jak poinformował w swoim komunikacie Zakład Usług Komunalnych w Miękini jutro, 15 marca, w godzinach od 8 do 15 wystapią przerwy w dostawie wody w miejscowości Kałdub.

- Przepraszamy za powstałe w związku z powyższym utrudnienia – czytamy w zamieszczonym komunikacie.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 marzec 2018 23:12

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież