Już wiadomo co wybuchło w Malczycach

czwartek, 16 sierpień 2018 19:14 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jak już dziś informowaliśmy, potężny huk postawił na nogi niemal całe Malczyce. Co się faktycznie wydarzyło? 

Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej o godzinie 11:25 wpłynęło zgłoszenie o wybuchu butli gazowej. 

- Na miejsce wysłano 8 zastępów straży pożarnej. Prawdopodobną przyczyną wybuchu było naruszenie butli gazowej podczas prac koparki na terenie złomowiska w Malczycach przy ul. Sienkiewicza. Wybuch, pomimo hałasu jaki rozniósł po całej miejscowości, nikogo nie ranił - informuje dyżurny KP PSP w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. czytelnik

Komentarze  

Permalink 0 Feliks
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało ale trochę ostrożności by się przydało. Następnym razem może się gorzej skończyć niż tylko wybuchem.
2018-08-20 09:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 staryESELDUCH
jak to nikt nie jest ranny?
tak pizneło żem się zrębał w galoty. stara powiedziała że nie będzie tego prać, tom jej lutnoł z liścia, ona mi oddała patelniom. nos złamany, na ucho nie słysze, morda jak łemkowski garnek koślawa a wy mi tu że nikt nie jest ranny?
a ja to co?
2018-08-17 12:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Adam
Dobra z wybuchem racja, ale ten wypadek i wiele innych są bezzasadne cc ma trochę racji niestety
2018-08-17 10:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Józek
A jeśli by się okazało że w wyniku wybuchu szkody są znaczące to myślisz że jeden zastęp by dał radę?! Lepiej wysłać nadmiar ludzi z sprzętem niż ma ich być niedomiar! Był wybuch i nie było szczegółów więc dyżurny podjął decyzję i według mnie dobrą.
2018-08-17 09:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Cc
Co za debil wysyła 8 zastępów do tego wybuchu 5 zastępów do wypadku koło lubiatowa kiedyś tak będzie że wyślą 5 zastępów by ściągnąć kota drugie 5 do stłuczki a jak się będzie dom palił to braknie straży bo kota ściągają i do stłuczki pojechali
2018-08-17 09:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jerzy
Wysłał bo miał podejrzenie że może być wiele ofiar. Chyba lepiej że był nadgorliwy. Sytuacja była niecodzienna to i zareagowano inaczej niż standardowo. Swoją drogą czemu butla wybuchła skoro uszkodzono ją mechanicznie i raczej nie powinien powstać zapłon.
2018-08-21 10:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Artur
Kolejny ciężki dzień pracy dla Straży Pożarnej. Albo pożary albo wypadki a teraz jeszcze wybuchy. Jak tak dalej pójdzie to nie będą wracać do domu bo roboty mają od groma.
2018-08-17 08:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Szklarz
Szklarz z targowej w srodzie będzie miał co robić
2018-08-17 08:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 z mal
No i dobrze a juz plota poszła ze pocisk z wojny :zzz
2018-08-16 22:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież