Kabaret Neo-Nówka w Brzegu Dolnym - mamy dla Was dwa zaproszenia!

czwartek, 15 listopad 2018 18:06
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

7 grudnia br. o godz. 20.30, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wilczej 8 w Brzegu Dolnym, z najnowszym programem wystąpi Kabaret Neo-Nówka. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Aby zdobyć "wejściówki" należy odpowiedzieć na pytanie: Który z członków kabaretu jest mieszkańcem powiatu średzkiego, a dokładnie Lutyni? Prosimy podać jego imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dziś tj. 15.11.2018 r. do północy.

Kto pierwszy ten lepszy! Start godzina 21:00!

Zaproszenia otrzymają osoby, które jako pierwsze prześlą nam prawidłowe odpowiedzi, wraz z podaniem swojego imienia i miejsca zamieszkania.

Zwycięzców powiadomimy o miejscu i terminie odbioru 16.11.2018 r. na naszym portalu w godzinach popołudniowych.

Osoby, którym nie uda się zdobyć darmowych zaproszeń, zachęcamy do zakupu biletów. Warto, bo  Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Na scenie wystąpi również zespół Żarówki.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Ceny biletów to: 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP).

Bilety można nabyć w hali widowiskowo-sportowej, przy ul. Wilczej 8 w Brzegu Dolnym lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel.: 41 361-80-47

POLECAMY!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

(red) / fot. Agencja Artystyczna "Joanna"

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 listopad 2018 18:44

Komentarze  

Permalink +2 hmmmm
pierwszy!
2018-11-15 21:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 NIE
O NIE JA BYŁAM PIERWSZY :cry:
2018-11-15 22:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 kłamstwo
O, Kochana wybacz. Ja bylem drugi 8)
2018-11-15 22:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 fakt
drugi podobno też wygrywa więc gratuluje :P
2018-11-15 23:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież