Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Środzie Śl.

piątek, 04 styczeń 2019 11:20 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W związku z dużym zainteresowaniem występem w naszym mieście, kabaret Neo-Nówka zgodził się zagrać dla Państwa dwukrotnie.

Na godzinę 20:30 wszystkie bilety zostały sprzedane w błyskawicznym tempie, jednak są jeszcze dostępne na spektakl o godzinie 17:30.

Neo-Nówka zaprezentuje swój nowy program pt.: „Żywot Mariana” 18 stycznia 2019 r. o godz.:  17:30 i 20:30 w sali widowiskowej Domu Kultury w Środzie Śląskiej. 

 „Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło kabaretu. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Bilety w cenach: I strefa 70 zł, II strefa 50 zł, można nabyć w sekretariacie DK (pl. Wolności 58) w godzinach od 08:00-15:30.

(kb)

Ostatnio zmieniany piątek, 04 styczeń 2019 11:27

Komentarze  

Permalink 0 Aga
:sad: też chciałam być ale brakło biletów szkoda....życzę miłej zabawy :lol:
2019-01-08 20:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 zawiedziony
zastanawiajace ze bilety sie rozeszly w pare godzin w przeciwienstwie do innych kabaretow pewnie wiekszosc biletow zamowila se [elita z ratusza] haha
2019-01-06 13:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 marek
Normalne przy takim kabarecie, sala liczy chyba tylko 200 miejsc a Środa i okolice kilkanaście tysięcy mieszkańców, kto pierwszy ten lepszy
2019-01-08 10:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 polecam
super program polecam byłam ostano po sąsiedzku rewelacja :lol:
2019-01-05 19:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież