Karambol na autostradzie (zdjęcia)

środa, 25 lipiec 2018 16:20
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na autostradzie A4 podróżujący w kierunku Katowic mogą spodziewać się ogromnych korków oraz utrudnień. Spowodowane jest to wypadkiem pomiędzy węzłami Kostomłoty - Kąty Wrocławskie.

Z nieoficjalnego źródła wiemy, że w zdarzeniu udział bierze prawdopodobnie 5 pojazdów - 3 samochody osobowe, bus i ciężarówka. W wypadku zostały poszkodowane 4 osoby. Droga jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 18:00.  

Skutki są odczuwalne są również na średzkiej obwodnicy, gdzie właśnie jest spory korek - od wjazdu na Ogrodnicę do świateł na ul. Oławskiej.

Aktualizacja z godz. 17.45

- Na miejscu są zastępy straży pożarnych Kąty Wrocławskie, Kostomłoty, Środa Śląska i 2 jednostki policji. 5 aut uszkodzonych, w tym jeden ciężarowy. Autostrada całkowicie zablokowana - pisze autor zdjęć.

(kb) fot. Czytelnik

 

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 18:10

Komentarze  

Permalink +1 Kkk
Dlaczego ta droga to autostrada jak nie spelnia wymogów nawet ekspresowki
2018-07-26 09:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 kierowca
Na tym odcinku juz sie nie da jezdic trzeba omijac go wioskami
2018-07-25 20:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Ja
gdzie sie tak eszyscy spieszą na cmentarz
2018-07-25 20:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Bart22
Nie wiem co z tym odcinkiem jest ale tam wiecznie wypadki lub karambole tak jak dziś. Może czas najwyższy żeby drogowcy przyjrzeli się problemowi. Albo ktoś się zajmie tym albo będzie się powtarzać sytuacja a zwłaszcza teraz w okresie letnim.
2018-07-25 20:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Mariusz
właśnie wracam widziałem maskara a jade kilka godzin do domu
2018-07-25 18:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież