Karetka ugrzęzła w błocie. Na pomoc ruszyli strażacy

środa, 09 styczeń 2019 15:18 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Deszcz w zimie zazwyczaj powoduje gołoledź, jednak w minionych dniach, przy temperaturach dodatnich, spowodował grzęzawiska na niektórych mniej utwardzonych drogach.

Złych warunków panujących na drodze doświadczył wczoraj kierowca Pogotowia Ratunkowego.

- 8 stycznia, około godziny 06:20, w miejscowości Wróblowice, z powodu złych warunków panujących na drodze ugrzęzła karetka pogotowia. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wydobyciu karetki z grzęzawiska – informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. 

(kb) / fot.

Ostatnio zmieniany środa, 09 styczeń 2019 16:06

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież