Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miękini

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:53 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną sobotę w Miękini odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Był to czas, by odetchnąć od codzienności, zakupić świąteczne ozdoby czy zrelaksować się podczas wielu występów.

Hala widowiskowo – sportowa Zespołu Szkół w Miękini błyszczała od światełek choinkowych, a zapach świerku witał od wejścia. Na stoiskach można było spotkać dekoracje świąteczne, choinki, bombki oraz różnorakie stroiki. Rogi renifera i czapki mikołajkowe, to tylko niektóre z dekoracji, które upiększały Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Miękini.

Wśród wielu stoisk, z własnoręcznie wykonanymi dekoracjami, pojawili się również harcerze, a OSP Miękinia poprowadziła szkolenie z pierwszej pomocy. Dla smakoszy oczywiście nie zabrakło ciast oraz pierników. Maluchy z kolei miały okazję "wyszaleć się" na dmuchańcach. Swój pobyt na kiermaszu można było upamiętnić w fotobudce.

Czas spędzony w Miękini urozmaicały pokazy i występy, m.in. zespołu Feniks. Odbyło się także wspólne kolędowanie z harcerzami i seniorami oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką. 

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, którą warto się dzielić z innymi. Nie zapomnieli o tym organizatorzy, podczas kiermaszu odbywała się zbiórka na leczenie mieszkańca gminy Miękinia, 8-letniego Szymona Kołacza.

(kb) / fot. kb

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację