Kiermasz Bożonarodzeniowy w Miękini

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:53 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną sobotę w Miękini odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Był to czas, by odetchnąć od codzienności, zakupić świąteczne ozdoby czy zrelaksować się podczas wielu występów.

Hala widowiskowo – sportowa Zespołu Szkół w Miękini błyszczała od światełek choinkowych, a zapach świerku witał od wejścia. Na stoiskach można było spotkać dekoracje świąteczne, choinki, bombki oraz różnorakie stroiki. Rogi renifera i czapki mikołajkowe, to tylko niektóre z dekoracji, które upiększały Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Miękini.

Wśród wielu stoisk, z własnoręcznie wykonanymi dekoracjami, pojawili się również harcerze, a OSP Miękinia poprowadziła szkolenie z pierwszej pomocy. Dla smakoszy oczywiście nie zabrakło ciast oraz pierników. Maluchy z kolei miały okazję "wyszaleć się" na dmuchańcach. Swój pobyt na kiermaszu można było upamiętnić w fotobudce.

Czas spędzony w Miękini urozmaicały pokazy i występy, m.in. zespołu Feniks. Odbyło się także wspólne kolędowanie z harcerzami i seniorami oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką. 

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, którą warto się dzielić z innymi. Nie zapomnieli o tym organizatorzy, podczas kiermaszu odbywała się zbiórka na leczenie mieszkańca gminy Miękinia, 8-letniego Szymona Kołacza.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2018 13:29

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież