Kierował ciągnikiem siodłowym pod wpływem alkoholu

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:53 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim czasie Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej brała udział w 172 interwencjach. Na obszarze naszego powiatu doszło do 15 kolizji oraz "złapano" 16 osób na gorącym  uczynku.

 

Zatrzymano 1 osobę poszukiwaną, 11 kierujących pojazdami oraz rowerami pod wpływem alkoholu, a 4 osoby spędziły noc na komendzie celem wytrzeźwienia. 

- 15 czerwca około godziny 2:14 na terenie gminy Kostomłoty średzki patrol policji zatrzymał 33-letniego mieszkańca Wrocławia, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Rowerzysta został ukarany mandatem karnym. Tego samego dnia około godziny 10:51 na 115 km A4- policja zatrzymała do kontroli drogowej 33-latka zamieszkującego woj. lubuskie kierującego ciągnikiem siodłowym marki Volvo. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 1 promil alkoholu w jego organizmie. Po wykonaniu czynności został zwolniony, natomiast pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śl. 

(kb) fot. policja

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 00:05

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację