Kierował ciągnikiem siodłowym pod wpływem alkoholu

czwartek, 21 czerwiec 2018 17:53 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim czasie Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej brała udział w 172 interwencjach. Na obszarze naszego powiatu doszło do 15 kolizji oraz "złapano" 16 osób na gorącym  uczynku.

 

Zatrzymano 1 osobę poszukiwaną, 11 kierujących pojazdami oraz rowerami pod wpływem alkoholu, a 4 osoby spędziły noc na komendzie celem wytrzeźwienia. 

- 15 czerwca około godziny 2:14 na terenie gminy Kostomłoty średzki patrol policji zatrzymał 33-letniego mieszkańca Wrocławia, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Rowerzysta został ukarany mandatem karnym. Tego samego dnia około godziny 10:51 na 115 km A4- policja zatrzymała do kontroli drogowej 33-latka zamieszkującego woj. lubuskie kierującego ciągnikiem siodłowym marki Volvo. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 1 promil alkoholu w jego organizmie. Po wykonaniu czynności został zwolniony, natomiast pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śl. 

(kb) fot. policja

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 00:05

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież