Kierowała autem po spożyciu alkoholu

wtorek, 02 październik 2018 16:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu (w dniach 24-30.09.2018 r.) policjanci z naszego powiatu interweniowali 137 razy.

Patrol drogowy został wysłany do 19 kolizji oraz zatrzymał 7 osób kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano także 16 osób na gorącym uczynku, 4 osoby do wytrzeźwienia i 4 osoby poszukiwane.

26 września o godzinie 21:00 policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego na terenie Środy Śląskiej zatrzymali o kontroli 41-letnią mieszkankę powiatu średzkiego, kierującą pojazdem marki Mazda.

- Kobieta znajdowała się w stanie po użyciu alkoholu, miała 0,4 promila alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w systemie okazało się, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Po wykonaniu czynności została zwolniona – informuje rzeczniczka KPP, asp. sztab. Marta Stefanowska.

28 września o godzinie  16:14 na terenie gminy Miękinia policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości.

- Mężczyzna miał 1,60 promila alkoholu w organizmie. Po wykonaniu czynności został zwolniony. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - podkreśla asp. sztab. M. Stefanowska.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 02 październik 2018 16:03

Artykuły powiązane

Komentarze   

Permalink +4 ole
no bez przesady 0,4 to nie tak dużo żeby zaraz robić halo
2018-10-02 16:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież