Kilka słów o noclegach blisko dworca we Wrocławiu

czwartek, 29 sierpień 2019 12:32 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szukasz hotelu we Wrocławiu blisko Dworca PKP? Sprawdź ofertę Europejskiego. To historyczne miejsce z bogatą tradycją znajdujące się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego, tuż obok głównego dworca stolicy Dolnego Śląska.

W przypadku tego właśnie obiektu nie tylko atrakcyjny wygląd sprawia, że cieszy się on tak dużym zainteresowaniem turystów odwiedzających miasto. Budynek może szczycić się bowiem doskonałą lokalizacją!

Poznaj zalety Hotelu Europejskiego położonego tuż przy dworcu PKP we Wrocławiu!

Hotel Europejski we Wrocławiu to obiekt położony w niewielkiej odległości od miejskiego dworca PKP. Znajduje się on jednak po drugiej stronie ulicy, dzięki czemu naszym gościom nie przeszkadza hałas pociągów kursujących po szynach przez całą dobę. Ponadto budynek mieści aż 96 pokoi z łazienkami i klimatyzacją. Utrzymane w unikatowym klimacie wnętrza dostępne są dla gości przez cały rok.

Dogodna lokalizacja obiektu

Podstawową zaletą zatrzymania się w Europejskim jest możliwość skorzystania z lokalizacji. Obiekt położony jest bowiem w ścisłym centrum Wrocławia, skąd dojazd właściwie z każdej części miasta dowolnym środkiem komunikacji jest niezwykle prosty. Nocleg tu będzie szczególnie wygodny dla turystów i gości, którzy do miasta stu mostów przyjeżdżają pociągiem – jak już wspomnieliśmy, Dworzec Główny PKP oddalony jest od Europejskiego o jedynie 150 m. Z jego peronów odjeżdżają pociągi w niemal każdym kierunku Polski, a także do Niemiec i Czech, przez co dojazd do obiektu nie wymaga dodatkowych przesiadek. W pobliżu Europejskiego znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, ułatwiające poruszanie się po całej aglomeracji.

Lokalizacja obiektu ułatwia pobyt w stolicy Dolnego Śląska wszelkim grupom gości. Osoby zorientowane na zwiedzanie historycznych miejsc w mieście najważniejsze z nich mają niemal na wyciągnięcie ręki. Z Europejskiego blisko jest do Panoramy Racławickiej czy Rynku Starego Miasta, czyli lokalizacji najchętniej odwiedzanych przez turystów. Goście nastawieni na pobyt we Wrocławiu ze względu na kulturalne wydarzenia pod ręką mają oddaloną o 850 metrów Operę oraz miejskie teatry, w tym Teatr Muzyczny Capitol, znajdujący się zaledwie 300 m od obiektu. 

(mpr)

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację