Kilku pijanych zatrzymanych jednego dnia

środa, 05 wrzesień 2018 16:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu policja interweniowała 115 razy. Patrol drogowy został wysłany do 22 kolizji oraz 2 wypadków. 6 kierujących zostało zatrzymanych pod wpływem alkoholu.

Na gorącym uczynku zatrzymano 8 osób, 4 zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Zatrzymane zostały również 2 osoby poszukiwane. 

W miniony weekend niektórzy kierowcy "uczcili" koniec wakacji, za co zostali ukarani.

W niedzielę 02.09.2018 r. o godzinie  07:52, na terenie gminy  Kostomłoty policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 43-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który kierował samochodem w stanie po użyciu alkoholu.

- Po czynnościach mężczyzna został zwolniony, a pojazd przekazano osobie uprawnionej - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

Tego samego dnia o godzinie 10:30 i 11:54 na terenie gminy Środa Śląska policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 63 i 45-lat, którzy kierowali rowerami w stanienie trzeźwości.

- Mężczyźni mieli blisko po 1 promilu alkoholu w organizmie. Obaj zostali ukarani mandatami karnymi - podkreśla asp. sztab. Marta Stefanowska.

Także w minioną niedzielę o godzinie 15:16, również na terenie gminy Środa Śląska, policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu średzkiego.

- Mężczyzna kierował rowerem mając 2,60 promila alkoholu w organizmie. Ukarany został mandatem karnym, po czynnościach zwolniony - dodaje rzecznika KPP w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. policja

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 16:55

Komentarze  

Permalink 0 Danuta
"którzy kierowali rowerami w stanienie trzeźwości." to dopiero zbrodnia hahaha
2018-09-07 10:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Grażek
Kolejny weekend pełen pracy dla policji ale jak to zwykle w ostatnie dni wakacji. Pijanych nie ubywa a wręcz mam wrażenie że jest odwrotnie. Policja chyba powinna na okrągło sprawdzać każdego kierującego.
2018-09-06 08:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Szczepka
A pijanych nie ubywa mimo kolejnych akcji. Czy ludzie nie mają wyobraźni i nie zdają sobie sprawy że mogą narobić wypadków? Kiedy to do nich w końcu dotrze?
2018-09-06 08:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Zenek
Ludzie są naprawdę nienormalni żeby w takim stanie jeździć! Nie dość że sami mogą stracić życie to jeszcze kogoś innego go pozbawić!
2018-09-06 08:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 polo
no ale zdziwieni -naprawdę
2018-09-05 21:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież