Klub dziecięcy w Malczycach dłużej otwarty

piątek, 09 marzec 2018 11:46 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 5 marca 2018 r. wydłużono godziny funkcjonowania klubu dziecięcego „Szczęśliwe Misie” w Malczycach, dzięki czemu dzieci mają zapewnioną dłużej opiekę. Placówka będzie otwarta 8 godzin dziennie.

 

Do tej pory, zgodnie z obowiązującym przepisami, dzieci mogły przebywać w ciągu dnia w klubie dziecięcym do 5 godzin. Niejednokrotnie stanowiło to problem dla rodziców, którzy zmuszeni byli zapewnić swoim pociechom dodatkową opiekę.

Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom rodziców, w związku ze zmianą przepisów, które umożliwiły takie rozwiązanie, placówka będzie teraz otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Dodatkowo, w celu zaspokojenia zapotrzebowania na miejsca opieki dla najmłodszych dzieci, tych w wieku do lat 3, od 1 września 2018 roku otwarty zostanie nowo wybudowany, w technologii modułowej, dwuoddziałowy żłobek.

Żłobek powstanie na terenie działki, przy publicznym przedszkolu, w którym mieści się również klub dziecięcy „Szczęśliwe Misie”.

Zarówno utworzenie jak i funkcjonowanie obydwu placówek, klubu dziecięcego oraz żłobka,  współfinansowanej jest ze środków rządowego programu MALUCH+.

(gmal) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:37

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież