Kobiece Czwartki w średzkim kinie

czwartek, 11 październik 2018 11:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Przed nami kolejna odsłona Kobiecych Czwartków, które wraz z jesienią powracają do Cyfrowego Kina Środa Śląska - informuje dom kultury.

Ta pora roku działa, wbrew pozorom, bardzo motywująco i wprowadza w cudowny nastrój. Taki, w którym mamy ochotę robić więcej kreatywnych rzeczy, wieczory staja się dłuższe, a co za tym idzie mamy nieco więcej czasu dla siebie.

I właśnie w te jesienne wieczory zapraszamy do Cyfrowego Kina na przezabawną komedię "Serce nie sługa". W rolach głównych wystąpią Magdalena Różczka, Roma Gąsiorowska oraz Borys Szyc.

A tuż po seansie zapraszamy na poczęstunek oraz warsztaty carvingu. Będzie można obejrzeć fantazyjne kwiaty i kompozycje, warzywa, które dzięki utalentowanym dłoniom Pani Jolanty Choińskiej, stają się niesamowitymi dziełami sztuki, a także dowiedzieć się czegoś więcej o carvingu i spróbować swoich sił w tej dziedzinie sztuki.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym Pani Jolanta opowiada o swojej pasji: https://www.youtube.com/watch?v=BB07cdCmqsI
________________________________________________________
Możliwość nabycia biletów na pierwsze wydarzenie* (25.10) na stronie internetowej www.dksrodaslaska.pl oraz w kasie kina.

*brak możliwości rezerwacji - prowadzona wyłącznie sprzedaż biletów

Do zobaczenia!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

Komentarze  

Permalink +2 ona
to ja proponuję damsko - męskie weekendy i będzie już super :P
2018-10-11 11:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież