Kobiecy Czwartek w Kinie Środa Śląska

czwartek, 08 listopad 2018 22:00 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tym razem Dom Kultury w Środzie Śląskiej zaprasza na amerykańską komedię kryminalną "Zwyczajna przysługa". W rolach głównych Anna Kendrick oraz Blake Lively.

Tuż po seansie odbędą się warsztaty kreatywne, których tematem przewodnim będą Mapy Marzeń. Każda z Pań będzie miała możliwość stworzenia swojej. Jest to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób na graficzne zobrazowanie naszych marzeń, celów i pragnień. Jednym słowem pozwala na przeniesienie naszych marzeń na…. kartkę papieru i zwizualizowanie ich za pomocą zdjęć oraz wycinków z gazet. Każdy powinien ją mieć w swoim domu.

  • Czego się spodziewać na warsztatach? Będzie nieco refleksji i mnóstwo dobrej zabawy, ale i twórczej pracy. Dowiemy się m.in. 
    Jak prawidłowo stworzyć Mapę Marzeń?
    Co to jest tak naprawdę Mapa Marzeń i do czego służy?
    Od czego zacząć przy jej tworzeniu?
    Co dalej zrobić z Mapą Marzeń?

To na pewno będzie świetnie spędzony wieczór.

Możliwość nabycia biletów na wydarzenie (22.10) na www.dksrodaslaska.pl oraz w kasie kina.
Do zobaczenia!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej zaprasza

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 listopad 2018 22:03

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież