Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kobiety dla kobiet - metamorfozy średzianek

czwartek, 10 maj 2018 09:15 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trzy piękne kobiety w rękach sześciu innych pięknych kobiet? To musi przynieść wspaniałe efekty! Po raz drugi organizatorki akcji "Kobiety dla Kobiet" przeprowadziły zjawiskowe metamorfozy średzianek.

 

Do drugiej edycji programu zgłosiło się kilkadziesiąt pań. Trzy z nich trafiły do finału, którym były metamorfozy oraz wystawa zdjęć z ich przebiegu. Projekt zakładał m.in. opiekę kosmetyczną, stylizacyjną, fryzjerską oraz makijażową.

Zadbały o to organizatorki: Anna Gleń, Magdalena Fuskas-Petryk, Magdalena Sznajder, Aleksandra Dutko, Renata Wierzba. Drugą edycję wydarzenia swoim patronatem objął burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, a wśród wspierających metamorfozy znalazł się również Średzki Park Wodny oraz Anna Wierzyk, która promowała wśród finalistek zdrowy styl życia.

- Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz program. Największe podziękowania należą się bohaterkom naszych metamorfoz za to, że odważyły się nam zaufać. To dało nam też dużo zapału do planowania dalszych działań - mówi Anna Gleń, jedna z inicjatorek akcji.

Zdjęcia finalistek można oglądać na rynku dolnym w Środzie Śląskiej.

(um) fot. ug

PODZIĘKOWANIE

Ponieważ w tej edycji zaangażowanych zostało wiele osób,
chcemy serdecznie podziękować:
- Burmistrzowi Środy Śląskiej za objęcie naszego
Programu swoim patronatem,
- Drukarni Neopixel za wydruki zdjęć,
- Pizzerii Allago za udostępnienie restauracji na nasze sesje,
- Średzkiemu Parkowi Wodnemu - za ufundowanie nagród dla finalistek w postaci karnetów na basen,
- Domowi Kultury za udostępnienie stojaków na wystawę zdjęć,
- Ani Wierzyk za ufundowanie lekcji pływania
- Kierowniczce Rossmanna w Środzie Śląskiej Agacie Czerwiec za ufundowanie upominków dla finalistek.

Organizatorki programu "Kobiety dla Kobiet"

kobiety dla kobietUczestniczkom i pomysłodawczyniom metamorfoz gratulował Marcin Nowakowski, zastępca burmistrza Środy Śląskiej.

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:46

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież