Kolędowanie z Eleni w Osieku

czwartek, 27 grudzień 2018 10:18 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Eleni, znana polska piosenkarka pochodzenia greckiego, wystąpi w styczniu w kościele w Osieku.

26 stycznia 2019 r. o godzinie 20:00 w kościele Najświętszej Marii Panny w Osieku odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Eleni i jej zespołu. Cegiełki w cenie 40 zł są do nabycia u sołtysa wsi - kontakt: Aneta Zychla (Osiek 16), tel. tel. 713171992 lub FB: https://www.facebook.com/aneta.zychla.7

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na remont kościelnych organów.

Zapraszamy!

(red) / fot. organizator

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież