Kolejna gwiazda dożynek w Udaninie - CHUCHO

sobota, 14 lipiec 2018 10:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas tegorocznych dożynek gminy Udanin, rytmy "latino" przeniosą nas na ciepłe Lazurowe Wybrzeże Cannes wraz z Chucho.

 

Na pewno niejedne "bioderka" zakręcą się przy tych rytmach. 

Sławomir Mazur (Chucho) - mieszkaniec Wrocławia, niedawno rozpoczął karierę muzyczną. Po debiucie piosenki "Ole, Ole" wykonanej wraz z raperem HCR, z którym wystąpił w konkursie "Hymn na Mundial OPOLE 2018 ", rozgłos o nim wzrósł na tyle, że artysta postanowił nagrać kolejną piosenkę pt. "Czuję to". Wykonawca pracuje nad nowym hitem, którego trailer możemy zobaczyć na YouTube.

Odpowiedź na pytanie dlaczego Chucho, znaleźliśmy na jednej z stron internetowych. Jest to portugalskie imię, które jest krótkie i łatwe do zapamiętania pochodzące z kraju, gdzie taniec namiętny i romantyczny możemy ujrzeć niemal że wszędzie. 

Zapraszamy 1 września do Udanina!

(kb) fot. mpr

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 lipiec 2018 21:36

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież