Kolejna średzka przedszkoliada już 22 maja

czwartek, 17 maj 2018 17:15 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w najbliższy wtorek odbędzie się IV Średzka Przedszkoliada Piłkarska 2018 z Football Academy Środa Śląska pod patronatem burmistrza Środy Śląskiej.

 

Wezmą w niej udział reprezentacje wszystkich przedszkoli z gminy Środa Śląska reprezentowane przez blisko 100 przedszkolaków.

Start godz.10:00

Miejsce: boiska Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Winogronowa 32 przy Średzkim Parku Wodnym

Organizator: Football Academy Środa Śląska

Współorganizatorzy: OSiR Środa Śląska, Gmina i Miasto Środa Śląska

Sponsor: Lody Marsjano Środa Śląska

ZAPRASZAMY!!!

(osir) fot. OSiR Środa Śl.

www przedszkoliada 2018

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:29

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież