Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kolejne medale dla naszych karateków!

niedziela, 14 październik 2018 20:33 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jak widać średzcy karatecy nie zwalniają tempa i znów mogą chwalić się medalami. Tym razem rywalizowali w Kościanie, gdzie 13 października odbyły się XII zawody dla dzieci i młodzieży w karate olimpijskim WKF.

Startowało w nich 428 zawodników z 28 klubów z całej Polski. Znakomicie spisali się w nich średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 6 medali - cztery złote i po jednym srebrnym oraz brązowym. Taki wynik dał  bardzo dobre 3. miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów w stawce 28 klubów.

Złoto w kata w swoich kategoriach wywalczyli - Milena Żurek, Michał Dziedzicki, Maria Kułakowska oraz drużyna w składzie - Michał Dziedzicki, Bartosz Zamaro i Adam Dul. Drugie miejsce w U-12 wywalczył Adam Dul, a trzecie w tej samej kategorii Bartosz Zamaro.       

- Zawody w Kościanie były zaliczane do rankingu kadry wielkopolski WKF. Wzięli w nich udział wszyscy najlepsi karatecy z tego regionu. Stały one na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym - mówi trener średzkich karateków.

Turniej został zorganizowany pod patronatem Polskiej Unii Karate oraz burmistrza miasta Kościan. Organizatorem był klub karate Gottsu.

(rol/bb) fot. bb

Komentarze  

Permalink +7 babcia
wspaniałe dzieciaki ja te gratuluje
2018-10-15 09:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 kibic
gratulacje gratulacje i jeszcze raz gratulacje dla trenera i oczywiście dzieciaków i ich rodziców
2018-10-14 21:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież