Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kolejne place zbaw na terenie gminy Udanin

piątek, 26 październik 2018 13:24 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 nowe place, które są do dyspozycji najmłodszych mieszkańców Gminy Udanin powstały w miejscowościach Udanin, Sokolniki i Konary w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”.

Umowa o przyznanie pomocy pomiędzy Gminą Udanin, a Województwem Dolnośląskim została podpisana w sierpniu br. Wykonawcą zadania była firma FIOR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Wartość inwestycji to 96 076,16 zł. natomiast kwota dotacji przyznana przez Województwo Dolnośląskie to 25 000,00 zł.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na uczniów czekał także nowo wybudowany plac zabaw przy szkole podstawowej w Ujeździe Górnym, na który składa się: zjeżdżalnia ze ścianką wspinaczkową, karuzela platformowa, huśtawka ważka, huśtawka podwójna, 2 bujaki sprężynowe, 2 ławeczki oraz regulamin. Zadanie zostało sfinansowane z budżetu gminy Udanin. Koszt budowy placu zabaw to 37 041,08 zł. Wykonawcą zadania była także firma FIOR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Niebawem pojawi się pierwsza w gminie, a także w powiecie średzkim otwarta strefa aktywności OSA w miejscowości Ujazd Górny. Gmina Udanin na ten cel pozyskała dotację ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
OSA składać się będzie z następujących elementów:
• Siłownia plenerowa
• Strefa relaksu
• Sprawnościowy plac zabaw
• Ogrodzenie terenu

Gmina Udanin

Ostatnio zmieniany piątek, 26 październik 2018 13:27

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież