Kolejne zderzenie aut na zjeździe Kostomłoty

piątek, 18 maj 2018 16:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Odkąd przed dwoma laty została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na węźle Kostomłoty, w miejscu tym często dochodzi do zdarzeń drogowych, najczęściej z powodu nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Nie inaczej było tym razem.

 

Wczoraj o godz. 11:13 na zjeździe Kostomłoty (125 km A4) doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym.

- Ustalono, że kierujący samochodem dostawczym marki Volkswagen (lat 66) jadąc drogą K5 w kierunku Kostomłotów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo kierującemu samochodem marki Mazda (lat 34). W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów - poinformowała nas st. asp. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl.

Z uwagi na brak karetki wezwano lotnicze pogotowie ratunkowe, jednak nikt z uczestników kolizji nie wymagał hospitalizacji.

Kierowca samochodu dostawczego, który spowodował kolizję, został ukarany mandatem o raz punktami karnymi.

(red) fot. Kostomłoty News

32789814 2192266074124391 4237385309412655104 n

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:05

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież