Zderzenie aut na zjeździe Kostomłoty

poniedziałek, 14 styczeń 2019 14:43 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stłuczki, kolizje, wypadki - w tym miejscu są wpisane w niemal codzienne raporty służb. Wczoraj na zjeździe z autostrady A4 w Kostomłotach doszło do dwóch kolizji. Dziś do kolejnej...

Dzisiaj kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento zatrzymała się przed zjazdem na autostradę A4, niestety kierującej jadącej za nią samochodem osobowym marki Volkswagen Polo, nie udało się wyhamować i uderzyła w poprzedzający samochód. 

Na miejscu działania prowadziła policja oraz straż pożarna. 

(kb) / Fot. 24wroclaw.pl

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2019 14:53

Komentarze  

Permalink -1 K-2-7500
Jak już pisałem, tego debila co zadecydował o zmianie organizacji ruchu do sądu, a i z pracy wy....lić za bity ryj :lol: piep...one gryzipiórki.
2019-01-15 07:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jaśnie Pan
Jak ktoś jeździć nie potrafi i nie zna znaków drogowych, to niech się przerzuci na autobus, a nie pretensje na do zarządcy drogi.
2019-01-15 18:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 K-2-7500
Po świecie chłopie nie jeździłeś, jeżeli ktoś taki jak ty jeździ tylko do biedry, to się nie dziwię że nie masz problemu, znasz drogę na pamięć :D, to co ten palant zrobił z tym skrzyżowaniem do tel. się nadaje.
2019-01-16 09:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież