×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Kolejny milioner w naszym powiecie

piątek, 30 marzec 2018 17:36 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Rok temu o tej porze w kolekturze w Malczycach prowadzonej przez Joannę Grabowiecką padła szóstka w Lotto. Wczoraj, w kolekturze w Środzie Śląskiej z kolei odnotowano trafienie w Multi Multi Plus. Szczęśliwy zwycięzca wygrał aż 2 877 059,60.

 

Blisko rok temu, 10 marca, na łamach naszego portalu informowaliśmy o szóstce wygranej w Lotto w kolekturze w Malczycach. Szcześliwymi liczbami były wówczas: 1, 4, 21, 24, 27, 35 . Był to już drugi przypadek trafionej szóstki w Lotto w kolekturze u państwa Grabowieckich. Trzy lata wcześniej, 25 października 2014 roku jeden z mieszkańców wytypował na kuponie sześć zwycięskich cyfr i wygrał ponad pięć milionów złotych.

Multi Multi Plus

Wczoraj, 29 marca, kolejny mieszkaniec naszego powiatu wzbogacił się o blisko trzy miliony złotych. W kolekturze Lotto przy ulicy Oławskiej w Środzie Śląskiej osoba grająca w Multi Multi Plus wytypowała trafnie dziesięc cyfr, tym samym wygrywając 2 877 059,60.

Wygrana w Środzie Śląskiej, to siódma co do wielkości wygrana w historii Multi Multi.

Szczęśliwemu zwycięzcy gratulujemy.

Ciekawe czy w przyszłym roku o tej porze kolejny mieszkaniec naszego powiatu dołączy do grona szczęśliwych milionerów?

(isz) fot. wk

 

 

 

20180330 165715

20180330 165529

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 21:23

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież