Kolejny pożar lasu w naszym powiecie

piątek, 22 czerwiec 2018 10:43 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od dłuższego czasu w naszym powiecie nie odnotowujemy opadów deszczu, co przekłada się na suszę i zwiększenie stopnia zagrożenia pożarowego w lasach...

 

21 czerwca br. po godzinie 15.00, Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej zostało zaalarmowane o pożarze ściółki w lesie w okolicy miejscowości Kadłub.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Miękini, JRG Środa Śląska oraz przedstawiciele Nadleśnictwa Miękinia. Na szczęście pożar został szybko zlokalizowany, opanowany i strażacy nie pozwolili na jego "rozwój" w głąb lasu.

(ws) fot. OSP Miękinia

pozar 2

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 12:32

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież