Kolizja w Środzie Śląskiej z udziałem 3 samochodów

niedziela, 27 maj 2018 15:13
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj po południu, na drodze krajowej nr 94 w Środzie Śląskiej, doszło do kolizji trzech samochodów marki Alfa Romeo, Ford i Toyota.

 

Na czas usunięcia aut z drogi ruch odbywał się z utrudnieniami. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie został poszkodowany.

(kb) fot. czytelniczka

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 22:53

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież