Kolizja z udziałem autobusu komunikacji publicznej

czwartek, 15 listopad 2018 11:31
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kierujący autobusem komunikacji publicznej, jadąc ul. Sikorskiego w Środzie Śląskiej wjechał w zaparkowany pojazd marki Fiat, po czym odjechał.

Zdarzenie miało miejsce 13 listopada o godzinie 07:00.

- Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący autobusem po zdarzeniu powrócił do zajezdni, gdzie powiadomił o całej sytuacji. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości, był trzeźwy. Wobec kierującego zastosowano pouczenie -  informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink -2 proste
zdarzyć się każdemu może kolizja czy wypadek no chyba ze się nie jeździ
2018-11-15 16:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 M8strxu
Może się zdarzyć owszem ale się nie ucieka o to tutaj chodzi na miejscu powinno być wyjaśnione. Trochę odwagi i społecznej odpowiedzialności powinno być. Czemu nie ma zdjęcia rozbitego autobusu?
2018-11-15 16:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Zaciekawiony
Może się zdarzyć owszem ale bez przesady... W zimę się zderzyli między sobą, wszyscy taryfiarze o tym mówili, teraz walnął w zaparkowany samochód... Ciągle jakieś dziwne afery tam się dzieja
2018-11-15 21:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 O2
Normalnie karakany
2018-11-16 08:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +11 M8strxu
Układ goni układ może ten sam jechał ale uciekł i to powinno być ukarane, takie zachowanie u kierowcy nie przystoi a u zawodowego kierowcy jest karygode!
2018-11-15 16:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Miriam
Dokładnie, układ goni układ...
2018-11-15 16:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 kierowca
kolizja drogowa to 6pkt i z 300zł mandatu.... strasznie smierdzi ta sprawa!!! Juz nie wspomnę o uciweczce z miejsca zdarzenia. a skad wiadomo czy dmuchał ten co przydzwonił w zaparkowana osobówke? Policjo proszę to wyjaśnic!
2018-11-15 15:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 SKP
Gdyby Pan korzystał z naszej komunikacji, pewnie zauważyłby Pan 3 kamery rejestrujące pracę kierowcy oraz pasażerów. Monitoring z momentu wydarzenia został zabezpieczony i przekazany funkcjonariuszom Policji. Pozdrawiamy
2018-11-15 15:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +15 P.
Co nie zmienia faktu, że facet odjechał z miejsca zdarzenia i nie stosuje się pouczeń przy kolizjach tylko tak jak napisał powyżej "kierowca" wymiarem kary jest tutaj mandat karny. Naprawdę nie mam nic do żadnego kierowcy z komunikacji miejskiej, ale zgadzam się z przedmówcą, śmierdzi ta sprawa, ale to normalne już w tym mieście. Bezprawie i tyle. Tutaj ludzie w tej samej sprawie są różnie traktowani, zależy kto ma jakie znajomości.
2018-11-15 16:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Piotrus
Ale w zuczkach nie ma kamer... Trochę ponosi was...
2018-11-16 08:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież