Kolizje drogowe i kradzież w sklepie...

wtorek, 30 październik 2018 10:01 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minionym tygodniu zatrzymano mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu po spowodowaniu kolizji na obwodnicy Miękini. Aresztowano także 19-latka, który ukradł towar w sklepie wart ponad tysiąc złotych...

 

23.10.2018 r., o godzinie  11:43, na terenie gminy Miękinia policjanci KMP we Wrocławiu zatrzymali kierującego samochodem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna jadąc obwodnicą Miękini uderzył w barierki. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 51-letniego mieszkańca  Wrocławia.

- Jak się okazało mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności  – przypomina asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Następnego dnia, 24.10.2018 r., ok. godz. 12:30, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej zadysponował zastęp OSP Miękinia do kolizji drogowej na skrzyżowaniu w miejscowości Warzyna. 

W ubiegły czwartek tj. 25.10.2018 r. o godzinie 11:05, na terenie gminy Środa Śląska średzcy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu średzkiego bezpośrednio po zgłoszeniu o kradzieży towaru w jednym ze sklepów.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży również dzień wcześniej. Jego łupem padły perfumy różnych marek o wartości ponad tysiąc złotych. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. OSP Miękinia

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

gościu się doigrał i dobrze które to przykazanie nie kradnij ?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację