Kolizje drogowe i kradzież w sklepie...

wtorek, 30 październik 2018 10:01 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minionym tygodniu zatrzymano mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu po spowodowaniu kolizji na obwodnicy Miękini. Aresztowano także 19-latka, który ukradł towar w sklepie wart ponad tysiąc złotych...

 

23.10.2018 r., o godzinie  11:43, na terenie gminy Miękinia policjanci KMP we Wrocławiu zatrzymali kierującego samochodem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna jadąc obwodnicą Miękini uderzył w barierki. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 51-letniego mieszkańca  Wrocławia.

- Jak się okazało mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności  – przypomina asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Następnego dnia, 24.10.2018 r., ok. godz. 12:30, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej zadysponował zastęp OSP Miękinia do kolizji drogowej na skrzyżowaniu w miejscowości Warzyna. 

W ubiegły czwartek tj. 25.10.2018 r. o godzinie 11:05, na terenie gminy Środa Śląska średzcy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu średzkiego bezpośrednio po zgłoszeniu o kradzieży towaru w jednym ze sklepów.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna dokonał kradzieży również dzień wcześniej. Jego łupem padły perfumy różnych marek o wartości ponad tysiąc złotych. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. OSP Miękinia

Komentarze  

Permalink +1 wiadomokto
gościu się doigrał i dobrze które to przykazanie nie kradnij ?
2018-10-30 18:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież