Kolizje, wypadek i śmierć na boisku...

środa, 27 czerwiec 2018 10:22 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej interweniowali 156 razy. Wzrost zgłoszeń związany był głównie z imprezami, które miały miejsce w miniony weekend.

 

- Najczęściej były to zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej. Jednak podsumowując weekend i imprezy odbywające się na terenie naszego powiatu, przebiegł on spokojnie - informuje st. asp. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Policjanci z patrolu drogówki otrzymali zgłoszenia do 9 kolizji i 1 wypadku oraz zatrzymali 6 osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane na 24 godziny w celu wytrzeźwienia.

Mężczyzna zmarł na boisku

24 czerwca około godziny 00:06, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie, że na boisku, w jednej z miejscowości w gminie Kostomłoty, zasłabł mężczyzna.

- Na miejscu policjanci ustali że 33- letni mieszkaniec naszego powiatu nagle zasłabł. Została mu udzielona pierwsza pomoc. Jednak okazało się, że akacja serca została zatrzymana w związku z czym podjęta została reanimacja. Po przyjedzie pogotowia, lekarz stwierdził zgon. Prokurator Rejonowy w Środzie Śląskiej odstąpił od skierowania zwłok do Zakładu Medycyny Sądowej. W zdarzeniu nie stwierdzono udziału osób trzecich - informuje st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 lipiec 2018 00:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież