Koło Damianowa eksplodowała amunicja

czwartek, 09 sierpień 2018 16:28 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj między Damianowem w gminie Udanin, a Goczałkowem miał miejsce pożar poszycia leśnego. Ochotnicza Straż Pożarna w Ujeździe Górnym otrzymała informację o tym zdarzeniu o godzinie 14:30.

Ta akcja okazała się bardzo niebezpieczną. - Zostaliśmy zadysponowani do pożaru, podczas którego słychać było wybuchy amunicji z czasów II wojny światowej - informują strażacy z OSP Ujazd Górny. 

Po ugaszeniu pożaru okazało się, że w lesie było sporo amunicji...

Na miejscu działały jednostki: 

JRG ŚWIEBODZICE

JRG JAWOR

JRG ŚRODA ŚLĄSKA

OSP LUSINA

OSP ROGOŹNICA

OSP GOCZAŁKÓW

OSP STRZEGOM

OSP UDANIN

OSP UJAZD GÓRNY

OSP MŚCIWOJÓW

OSP MARCINOWICE

(kb) Fot. OSP LUSINA

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 16:48

Komentarze  

Permalink 0 Wawiór
Nieźle się dzieje bo nie dość że mamy falę upałów i pożarów to jeszcze się okazuje że od groma niewybuchów. Dobrze że strażakom nic się nie stało ale pytanie co z tym zamierzają zrobić lokalni rządzący? Chyba ktoś zajmie się tym i usunie te niewybuchy?
2018-08-10 11:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież