Koło Łowieckie "Cyranka" wypuszcza dziś zające

piątek, 11 maj 2018 13:34 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj Koło Łowieckie "Cyranka" ze Środy Śląskiej zorganizowało ponowne zasiedlanie okolicznych terenów zającem szarakiem.

 

- Jak w poprzednim roku tak i w tym koło zakupiło 75 zajęcy i dokona zasiedlenia zwierzyną drobna w obrębie gmin Kostomłoty i Środa Śląska - poinformował nas zarząd koła.

Więcej informacji wkrótce.

(red) fot. isz (archiwum)

1 IMG 6024

1 IMG 6043

1 IMG 6039

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:27

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież