Komunikat w sprawie szkolnych egzaminów

wtorek, 09 kwiecień 2019 18:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Burmistrz Środy Śląskiej informuje, że wszystkie szkoły na terenie gminy Środa Śląska zgłosiły gotowość przeprowadzenia egzaminów zgodnie z harmonogramem. 

W dniach od 10 do 12 kwietnia 2019 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny, natomiast w dniach od 15 do 17 kwietnia 2019 r. egzamin ósmoklasisty.
Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w szkołach.

Uczniom życzymy powodzenia.

(um)

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Darmozjady, większość pracy zrzucają na rodziców, prawie 4 miesiące w roku wolnego płatnego, możliwość wzięcia urlopu rocznego płatnego, jakość edukacji na poziomie 0, zamiatanie niewygodnych spraw pod dywan, działanie według szablonu, niech powiedzą ile dostają na rękę ze wszystkimi dodatkami a nie ciemnotę ludziom wciskają, 70% ludzi jest zatrudnionych na najniższej krajowej. Szlachta piep....ona

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie pieprz bez sensu! Zasmakuj tego chleba, a zobaczysz. W Niemczech i Anglii zawód nauczyciela jest jednym z najbardziej szanowanych, bo nauczycielom zawdzięcza się wychowanie pokoleń. Spróbuj przez siedem godzin dziennie poprowadzić lekcje, choćby języka czy w-fu, gdzie trzeba dużo mówić, niekiedy głośno, a przestaniesz bluzgać na jeden z najmniej docenianych zawodów w Polsce:(

This comment was minimized by the moderator on the site

Skończ studia z przygotowaniem pedagogicznym i zatrudnij się w szkole. Vacatów jest dużo( brakuje matematyków, fizyków, językowców, informatyków). Zapraszam z dokumentami do sekretariatu. Obowiązkowe jeszcze zaświadczenie o niekaralności i duuuużo cierpliwości do dzieci i rodziców.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację