Konar spadł na jezdnię - interweniowali strażacy

niedziela, 18 marzec 2018 17:25 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj, koło boiska, nieopodal parku w Lutyni, pod naporem wiatru pękł konar i spadł na jezdnię zajmując całą szerokość pasa.

 

- Do zdarzenia doszło ok. godziny 11 podczas pracy arborystów, nieopodal, jakieś 60 metrów dalej. Podczas wiatru pękł konar topoli. Jakieś 2 minuty wcześniej pod drzewem przeszły dwie osoby i przejechały auta - opowiada o niebezpiecznej sytuacji Marcin Jackowski z firmy Arborysta z Wołowa.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Konar został usunięty przez strażaków.

(red) fot. Marcin Jackowski/ Arborysta

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 21:40

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież