Koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej

środa, 02 styczeń 2019 12:32 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zapraszamy na 7 Koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej, który odbędzie się w niedzielę 20 stycznia br. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Bilety w cenie 10 zł można nabyć już dziś w sekretariacie Domu Kultury w godz. 8:00-15:30.

Polecamy!

(rol) / fot. wk

noworoczny

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież