Koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej

poniedziałek, 28 styczeń 2019 13:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Domu Kultury w Środzie Śląskiej, 20 stycznia odbył się 7. Koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej.

W wydarzeniu zorganizowanym przez burmistrza Środy Śląskiej i dom kultury wystąpiła Średzka Orkiestra Dęta pod kierownictwem kapelmistrza Kazimierza Puchalskiego oraz soliści - Marta Wilczyńska (zarazem prowadząca koncert) i Tomasz Huk.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy przed publicznością zaprezentowała się założona rok temu Dziecięca Orkiestra Domu Kultury, wraz solistką Agatą Szybiak. Także pod dyrekcją Kazimierza Puchalskiego, który za naszym pośrednictwem zaprasza uzdolnione dzieci na lekcje gry na instrumentach dętych odbywające się dwa razy w tygodniu w średzkim DK.

- Składam serdeczne podziękowanie dla sponsorów - Państwu Monice i Norbertowi Kogut,  właścicielom sklepu spożywczego Norma przy ul. Oławskiej 2 w Środzie Śl. za ufundowanie paczki świątecznej dla dzieci grających w Dziecięcej Orkiestrze Domu Kultury. Państwu melomanom i słuchaczom, którzy zechcieli przyjść na nasz koncert bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim, jak i wszystkich wykonawców - podkreśla kapelmistrz Kazimierz Puchalski i zaprasza na kolejne koncerty prowadzonych przez siebie orkiestr.

(red) / fot. wk

Ostatnio zmieniany wtorek, 29 styczeń 2019 15:34

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację