Koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego w Wojnowicach

czwartek, 15 listopad 2018 10:21
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą niedzielę, 18 listopada o godzinie 17:00, zapraszamy do zamku na wodzie w Wojnowicach na koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego.

Ponadczasowe piosenki we własnych aranżacjach wykona zespół Jaro w składzie: Jarosław Modrzejewski (śpiew), Arkadiusz Podstawka (gitara akustyczna), Michał Kuźnicki (kontrabas) i Bartłomiej Libera (instrumenty perkusyjne).

Koncert jest uhonorowaniem zmarłego ponad rok temu mistrza polskiej piosenki autorskiej Wojciecha Młynarskiego. Wykonawcy to zespół profesjonalnych muzyków napędzanych pasją do fenomenalnej twórczości jednego z największych polskich artystów kabaretowych i poetów. Więcej o zespole na http://projektjaro.pl .

Bilety są dostępne na stronie https://jaro.evenea.pl lub w zamku w Wojnowicach.


Do zobaczenia w niedzielę!

(lv) / fot. zamek Wojnowice

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież