Koncert z okazji otwarcia GOK w Malczycach

środa, 14 marzec 2018 12:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wkrótce w Malczycach odbędzie się prawdziwa uczta muzyczna z okazji uroczystego otwarcia Gminnego Ośrodka Kultury po gruntownym remoncie.

 

24 marca o godzinie 17.00 w nowo wyremontowanej sali widowiskowej GOK odbędzie się koncert kwartetu smyczkowego Diverso.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, w imieniu wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego i dyrektora GOK Magdaleny Kożuszko. Wstęp wolny!

(rol)

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 18:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież