Kondolencje dla krewnych i bliskich śp. Marii Padewskiej

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 16:06
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Marii Padewskiej, Mamy Pana Daniela Padewskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Średzkiego, sołtysa wsi Jastrzębce.

Panu Przewodniczącemu oraz wszystkim krewnym i bliskim śp. Marii Padewskiej składamy najszczersze kondolencje.

Adam Ruciński, Burmistrz Środy Śląskiej z pracownikami UM w Środzie Śląskiej
Kazimierz Grabowiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej wraz z radnymi

Komentarze  

Permalink +4 Marcin
Szczere kondolencje dla najbliższych a zwłaszcza dla pana Daniela. Mam nadzieję że ta tragedia nie zmieni jego zamiarów i wystartuje w najbliższych wyborach.
2018-09-10 19:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież