Kondolencje dla rodziny Janusza Borowego

niedziela, 20 maj 2018 15:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami... Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Borowego, nieocenionego działacza sportowego oraz pogodnego i życzliwego człowieka.

 

Rodzinie i bliskim wyrazy szczerego współczucia

składa

Zarząd Fundacji Kolarskiej Rycerze Rolanda z Juszczyna

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 22:53

Artykuły powiązane

  • Uczcili pamięć Janusza Borowego i wręczyli nagrody

    Turniejem drużyn C-klasy rozpoczął się Powiatowy Finał Piłkarski o puchary władz Powiatu Średzkiego kończący sezon 2017/2018 i rozpoczynający sezon 2018/2019, który odbył się w niedzielę 2 września na boisku w Proszkowie.

  • Nie żyje Janusz Borowy - kochał nasze miasto...

    Zmarł obecny prezes wrocławskiego TKKF Janusz Borowy, wieloletni działacz sportowy i komentator meczów piłkarskich, organizator spartakiad i turniejów sportowych, związany ze Środą Śląską od lat 70 ub.w.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież