Kondolencje dla rodziny Janusza Borowego

niedziela, 20 maj 2018 15:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami... Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Borowego, nieocenionego działacza sportowego oraz pogodnego i życzliwego człowieka.

 

Rodzinie i bliskim wyrazy szczerego współczucia

składa

Zarząd Fundacji Kolarskiej Rycerze Rolanda z Juszczyna

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 22:53

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież