Rowerowy Powiat Średzki (transmisja na żywo)

środa, 12 wrzesień 2018 10:10 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2018 09:24

Komentarze  

Permalink +2 Werner
Ktoś może na szybko zrecenzować co się wydarzyło na powyższej konferencji? Jakieś konkrety padły? Jest coś więcej niż tylko gadki i wstępne propozycje?
2018-09-12 20:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Chwalimierz
A ścieżce rowerowej z Środy Śląskiej do Chwalimierza nazwali nawet ulice Trakt Sw. JAKUBA a droga tak zarośnięte że nie można przejść a co dopiero przejechać rowerem. Proszę o zainteresowanie się sprawa bo wybory tuż tuż Chwalimierz liczy na Starostę a może Burmistrz się zainteresuje. Pozdrawiam głos Chwalimierza
2018-09-12 14:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Grzesiek
Nie potrzeba żadnych konferencji tylko działania. Fundusze są tylko trzeba chcieć zbudować nowe trasy a nie czekać i dysputować! Takie ścieżki w regionie przyciągną turystów i pobudza lokalny rynek.
2018-09-12 15:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież